Demirciler San. Sit. 3. Cad. No:17 Zeytinburnu / İstanbul
İvedik OSB 1450. Sk. (Eski 665) No:15 Yenimahalle / Ankara
info@metasmetal.com

Hakkımızda

Ana SayfaHakkımızda

METAŞ PASLANMAZ ,30 yılı aşkındır ,ülke pazarının  paslanmaz çelik alanındaki ihtiyaçlarını göz önüne alarak, paslanmaz boru, paslanmaz kutu ve lama grubu, paslanmaz levha, desenli levha grubunda ve paslanmaz çelik fittings  mamullerinin  ithalatını,  aynı  zamanda  bu mamullerinin Türkiye’deki pazarlama ve satış faaliyetini yürütmektedir.

Firmamız aynı zamanda  Paslanmaz  çelik  boru aksesuar grubu ile ilgili ithalat faaliyetlerinin yanı sıra, yurt içinde ve dışında çözüm ortaklarımıza hizmet vermeye,  satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmeye devam etmektedir.

Aradan  geçen  30 yılı  aşkın  süre içinde  ürün  gruplarına yeni ürünler ekleyen firmamız 2019 tarihi itibari ile İSTANBUL  şubesini de faaliyete geçirerek ANKARA ve İSTANBUL ilinden Tüm Türkiye  ve yurt dışı faaliyetlerini Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sürdürmeye devam etmektedir.

Firmamız kurumsal alt yapı çalışmalarına olan yatırımlarına devam etmekte olup, hazır stok ve hızlı sevkiyat konularında yurt içinde ve yurt dışında bulunan siz değerli müşterilerimize daha verimli olabilmek adına yönetim ve  şirket  kalite politikası konularında yatırımlarına hız vermiştir.

Metaş Metal

Misyonumuz;

Sektörde ki müşteri potansiyelimizi ve hizmet odaklı enerjimizi, verimliliğimizi ve prestijimizi destekleyecek; konusunda deneyimli insan gücümüze, saha ve hızlı hareket donanımımızla, müşterilerimizin her türlü beklentisini karşılayacak kaliteli ürün çeşidini her geçen gün arttırmak, çözüm ortaklarımızın dışa bağımlılığını en  aza indirmektedir.

  • Sektörün ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürün ve hizmet sunmak,
  • Ar-ge çalışmalarıyla gelişen zaman ve teknolojiye sürekli ayak uydurmak,
  • Sahip olunan kaynakları etkin biçimde kullanmak,
  • Pazar payını sürekli arttırmak,
  • Güven simgesi olan  METAŞ PASLANMAZ kimliğini sürekli zirvede tutmaktır.

Vizyonumuz;

Türkiye ve Dünya’da çözüm ortaklarımızın isteği doğrultusunda ürün yelpazemizi genişleterek teknolojinin yeniliklerine uygun kapasite ile ve konusunda profesyonel bayi ağıyla en iyi kalitede hızlı şekilde servis vermektir.